In Lithuanian

Here you can find and download the Lithuanian translation of the Learn STEM Pedagogical Model (coming soon).

 

Santrauka

Learn STEM Projektas „Mokykis gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos ir matematikos“ siūlo taikyti pedagoginį modelį, skirtą inovatyviam gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos ir matematikos mokymui bei mokymuisi. Šis modelis apima bendrų principų sistemą, padedančią gerinti gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos ir matematikos mokymą bei mokymąsi vidurinėse mokyklose. Pedagoginį modelį parengė devynios projekto partnerės iš šešių Europos šalių (Nyderlandų, Belgijos, Vokietijos, Italijos, Lietuvos ir Portugalijos), o taip pat ekspertai, turintys profesinę patirtį gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos ir matematikos mokymo srityje, vidurinės mokyklos, mokslinių tyrimų ir profesinio mokymo įstaigos bei techninių žinių ir kompetencijų turintys kūrėjai.

 

Learn STEM Pedagoginis modelis yra paremtas atitinkamomis mokymo teorijomis ir tam tikrais požiūriais į mokymą bei sukoncentruotas į šias penkias mokymosi proceso charakteristikas, t.y., jis akcentuoja, kad mokymosi procesas yra:

  1. Kompleksiškas
  2. Orientuotas į veiksmą
  3. Visa apimantis (holistinis)
  4. Praktinio pobūdžio ir
  5. Socialinis

 

 

Dowload here the Lithuanian translation of the Learn STEM Pedagogical Model (coming soon). It is the Lithuanian summary of:

Stracke, C. M., van Dijk, G., Daneniene, J., Kelmelyte, V., Lisdat, F., Wesolowski, A., Barreiros, A., Baltazar, R., Simoens, W., Desutter, J., Pascoal, A., Rimkevičė, A., Spatafora, M., Cotovanu, A. M., & Spatafora, A. (2019). Learn STEM. The Pedagogical Model for Innovative STEM Learning and Teaching.

The full version of the Learn STEM Pedagogical Model is available at www.Learn-STEM.org/Model